Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 26.08.2009 12:13:35 

Zbraně a jiné věci

Zbrane ruske a cinske armady

Zbraně vietnamských bojovníků


Název: TT-33 Tokarev
Ráže: 7.62 x 25
Kapacita zásobníku: 8

Standardní ruská pistole používaná během a po 2. světové válce, později byla nahrazena Makarovem. Ve východních státech jako je Čína a Severní Korea bylo vyrobeno mnoho kopií této pistole.

 

Název: Makarov
Ráže: 9 x 18 mm
Kapacita zásobníku: 9

Tato zbraň byla vyrobena pro základní osobní obranu. Používána armádními důstojníky a policisty v Sovětském svazu. Vyráběna také v Číně, Belgii a Východním Německu. Standardní zbraň Rudé armády. Je spolehlivá, účinná a lehká.

 

Název: PPS-41
Ráže: 7.62x 25
Kapacita zásobníku: 71

Proslulý sovětský samopal ©pagin byl hodně používán za 2. světové války. Po válce byl vyvážen do mnoha zemí. Díky velké kapacitě zásobníku a rychlé střelbě je velmi užitečný na krátké vzdálenosti.

Název: PPS-43 Sudajev
Ráže: 7.62 x 25
Kapacita zásobníku: 35

Jde o zřejmě nejlepší sovětský samopal z 2. světové války. Byl vyráběn v Leningradu během 900 dní obléhání z místních materiálů. Po válce byl mohutně vyvážen do Asie, Číny a Severní Korey. Je velmi hlučný a je používán především na Blízkém východě.

Název: Mosin-Nagant
Ráže: 7.62 x 54R
Kapacita zásobníku: 5

Třebaže historie této ruské zbraně sahá až do roku 1891 , byla vyráběna především po 2. světové válce. Třebaže není příliš spolehlivá, je velmi používaná a docela přesná.

 

Název: SKS Simonov
Ráže: 7.62x 54R
Kapacita zásobníku: 10

Návrh na výrobu této útočné karabiny přišel během 2. světové války. Masová produkce začala po válce a zbraň byla vyvážena do mnoha zemí. Kopie byly vyráběny v Číně, Severní Korey, Východním Německu a Jugoslávii. Odhadem bylo vyrobeno asi 15 miliónů kusů. Jde o přesnou a spolehlivou pušku. Spolu s AK-47 bylo SKS hojně rozšířeno mezi partyzány.

 

Název: Twin barrel shotgun
Ráže: Kalibr 12

Klasická lovecká dvouhlavňová brokovnice. Extrémně účinná a smrtící na krátké vzdálenosti.
 

Název: AK-47 Kalashnikov
Ráže: 7.62x 39 WP
Kapacita zásobníku: 30 (ve hře 28)

Kalashnikov je výborná ruská útočná puška, široce používaná a vyráběná v mnoha zemích. Je velmi spolehlivá a přesná, může být používána vkaždém prostředí, za každých podmínek. Je to jedna znejlepších zbraní ruských jednotek. Mnoho amerických vojáků ze speciálních jednotek používají Kalashnikov místo standardní výzbroje, nejen pro jeho velkou spolehlivost, ale také pro zmatení nepřítele - AK-47 je poměrně hlučná zbraň.

 

Název: SVD Dragunov
Ráže: 7.62x 54R
Kapacita zásobníku: 10

Dragunov původně vycházel z AK-47. Jeho hlavní role je extrémní účinnost na velkých vzdálenostech. Tak byla ruské armádě poskytnuta velmi mocná zbraň. Nicméně je to velmi spolehlivá a přesná, dnes už standardní odstřelovačská puška. Hojně používaná Armádou České republiky.

 

Název: RPD-Degtarev
Ráže: 7.62x 54R
Kapacita zásobníku: 100

Sovětský lehký kulomet z období 2. světové války. Po válce byl vyvážen do mnoha komunistických zemí.


 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek